niedziela, 22 stycznia 2012

Ważne i mniej ważne opinie prywatne

Witam

Momomijo jak mnie tu dawno nie było...
Już tłumaczę dlaczego. Otóż, nie mam czasu. Albo raczej mam go wyjątkowo mało. Ale co poradzić, w końcu kończę studia. Licencjat, sesja, załatwianie dokumentów, źle wykonane zdjęcia i masa innych mniej lub bardziej ważnych spraw, o których myśleć nie chcę.

Dziękuję za zgłoszenia do konkursu. Rozstrzygnięcie już wkrótce. O wynikach poinformuję na blogu. Mam jednak małą prośbę. Przez moje zakręcenie pogubiłam adresy mejlowe osób, które przesłały mi swoje zgłoszenia. Będę wdzięczna jeśli w miarę możliwości odezwiecie się do mnie raz jeszcze.
Z góry dzięki.

Na koniec raz jeszcze pragnę wszystkich zachęcić do czytania "Walcząc z Przeznaczeniem" Myślę, że warto :)

I jeszcze chciałam ogłosić, że wracam do czytania. W miarę możliwości czasowych będę umieszczać w oddzielnej zakładce moje własne opinie na temat danej pozycji. Obecnie zabrałam się za czytanie "Gwałtu" Chmielewskiej. Mam nadzieję, że warto :)

Spokojnej i miłej niedzieli i do następnego razu

Bee

2 komentarze:

 1. Sama rozumiem zabieganie podczas sesji, a co dopiero musisz mieć przy licencjacie. Mnie czeka to możliwe za około 1,5 roku, jeśli do tego czasu będę miała zaliczone wszystkie moduły :) Ale na razie staram się o tym nie myśleć ;)

  Jako, że zgłaszałam się do konkursu to może podam tutaj adres e-mail? W razie czego mogę też jeszcze przesłać wiadomość bezpośrednio na Twoją pocztę.

  pati_sb@o2.pl

  A książkę "Walcząc z Przeznaczeniem", jak nie uda mi się jej zdobyć w rzeczonym konkursie, to i tak zakupię, bo mnie niezmiernie ciekawi :)

  Pozdrawiam,
  Patrycja (Ruczek)

  OdpowiedzUsuń
 2. Do konkursu także próbowałam swoich sił, więc podaje adres mailowy:
  kryniame@wp.pl

  OdpowiedzUsuń